Czarne stroje kąpielowe – klasycznie, ale nie typowo

Czarne stroje kąpielowe - klasycznie, ale nie typowo

Czarne stroje kąpielowe damskie są bardzo popularne. Jest to być może efekt przekonania, że czerń wyszczupla. Z drugiej strony to najbardziej uniwersalny kolor, który nie podlega żadnym trendom. Zarówno stroje kąpielowe jednoczęściowe, jak i stroje kąpielowe dwuczęściowe są dostępne w wielu odsłonach, dzięki czemu nawet proste elementy (np. wiązania) mogą wyróżnić Cię z tłumu. 

Czarne stroje kąpielowe damskie to nieszablonowe klasyki

Stroje kąpielowe w kolorze czarnym teoretycznie wydają się standardowe. Współcześni projektanci patrzą na to inaczej i tworzą unikalne, nietypowe stroje. Możesz znaleźć na przykład:

  • stroje kąpielowe jednoczęściowe z atrakcyjnym skrzyżowaniem pasków na plecach,
  • stroje kąpielowe dwuczęściowe z subtelnymi wiązaniami po bokach (dół bikini) i na szyi (góra bikini), 
  • stroje kąpielowe dwuczęściowe modelujące sylwetkę – np. dół bikini z wysokim stanem, góra bikini z wycięciami przy biuście, 
  • stroje kąpielowe jednoczęściowe z jednym ramiączkiem i dodatkami w postaci falbanek, 
  • stroje kąpielowe dwuczęściowe z kokardką ozdobną przy górnej części bikini.

Powyższe przykłady to tylko część dostępnych ofert. W sklepach (szczególnie) online znajdziesz dużo więcej propozycji!

Czy czarne stroje kąpielowe damskie naprawdę wyszczuplają?

Optycznie czerń rzeczywiście wyszczupla, choć w przypadku strojów kąpielowych i tak duża część ciała jest odsłonięta. Jeśli jednak Twoim kompleksem są np. obfite biodra lub brzuch, to czarne stroje kąpielowe jednoczęściowe są dla Ciebie. Najlepiej korygują sylwetkę, „zbierają” ciało i przy tym sprawiają, że wygląda się bardzo kobieco. Podobnie działają stroje kąpielowe dwuczęściowe, w których np. dolną część bikini tworzą majtki z wysokim stanem.

Zapoznaj się z modelami dostępnymi w kolekcjach popularnych sklepów i przekonaj się, że czarne stroje kąpielowe nie zawsze są standardowe i nudne. Wręcz przeciwnie – mogą zaskoczyć Cię rozwiązaniami i dodatkami, które z pozoru drobne, odmienią całą stylizację plażową. Oczywiście na lepsze.