• Godzinny otwarciaPon - Pt 8.00 - 16:00
  • Telefon505-567-234
  • E-mailkontakt@adresstrony.pl

Dlaczego nie da się pokonać tych ostatnich 10 kilogramów!

Czy kiedykolwiek utknąłeś w punkcie, w którym nie można stracić te ostatnie 10 funtów?

Wiesz, ciągłe zmagania, gdzie bez względu na to, jaką dietę wypróbujesz, zawsze trafisz na to cholerne plateau, zanim pokonasz ostatnie kilka kilogramów i dojdziesz do wagi docelowej? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nie możesz stracić tych ostatnich 10 funtów? Twoje ciało może próbować ci coś powiedzieć ... a ty nie chcesz słuchać! Więc może nadszedł czas, aby zmienić pas ruchu i uderzyć z powrotem w swoje plateau.

Znalezienie swojej osobistej idealnej wagi i utrzymanie jej na zawsze różni się od osiągnięcia wyidealizowanego obrazu kulturowego, który uważamy za atrakcyjny. Może ci się wydawać, że dążysz do realistycznego celu, ale okazuje się, że twoje ciało widzi to inaczej.

Skuteczne zarządzanie wagą musi być stosunkowo wygodne. Jeśli musisz wykonywać niewygodne ruchy, aby utrzymać wagę, która jest tak krucha, że zapach lub widok jedzenia powoduje przybieranie na wadze... to mamy problem.

Wszyscy eksperci uważają, że mają na to odpowiedź.

Jedni mówią, że wciąż jesz za dużo, a inni, że jesz za mało, więc twoje ciało zachowuje tłuszcz. Inni twierdzą, że nie jesz wystarczająco często, aby pobudzić metabolizm, nie jesz wystarczająco dobrego śniadania lub nie ćwiczysz wystarczająco.

Wszystkie te stwierdzenia mogą być prawdziwe... lub nie. Ale zadaj sobie pytanie, czy te zmiany są trwałe na dłuższą metę.

Idealna waga promowana przez magazyny, telewizję, filmy i billboardy sprawia, że chcemy odzwierciedlać te obrazy. Wszyscy uważamy, że wyglądamy lepiej w szczupłej sylwetce, niż większość z nas może realistycznie utrzymać.

Bardzo niewiele osób jest naturalnie szczupłych i założę się, że nikt z czytających ten blog nie jest!

Musimy znaleźć sposób, aby pogodzić się z rozsądną, zdrową wagą, niezależnie od tego, czy podoba nam się jej wygląd. Po prostu pięknie udekoruj swoje ciało i przestań mieć obsesję.

Martwienie się o jedzenie, wagę lub obraz ciała jest przeciwwskazaniem do prowadzenia produktywnego, przyjemnego życia. Twoje ciało jest naczyniem, które niesie Cię przez ciekawe i pełne pasji doświadczenia.

Nie strzelaj do posłańca! Po prostu zrób wystarczająco dużo, żeby działało całkiem dobrze.

Anna Rokitnik

Trener personalny, dietetyk. W swoich planach żywieniowych uwzględnia naturalne nieprzetworzone owoce, warzywa i zioła. Potwierdza, ze dzięki wyciskarkom otrzymujemy kompletne mikroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Poznań