• Godzinny otwarciaPon - Pt 8.00 - 16:00
  • Telefon505-567-234
  • E-mailkontakt@adresstrony.pl

Wyciskarki Kuvings

Wyciskarka do soków

Firma

Kuvings jest jednym z liderów rynku wysokiej klasy sprzętu AGD, ale od 1995 roku działa też bardzo aktywnie na rynku urządzeń medycznych. Te dwie specjalności rozwijane są przez firmę równocześnie i w sposób komplementarny, ponieważ wykorzystywane na obu polach technologie się przenikają i uzupełniają. Kuvings posiada sieć swoich przedstawicieli handlowych obejmująca sześć największych polskich miast. W ten sposób profesjonalna obsługa sprzedaży jeszcze bardziej podnosi zadowolenie klientów z kupowanych przez nich urządzeń.

Wyciskarki

Marka Kuvings oferuje całą gamę produktów, ale zdecydowanie najbardziej popularne wśród nich są dwa modele wolnoobrotowych wyciskarek, Kuvings B6000 oraz Kuvings C9500. Są to urządzenia popularne na całym świecie, sprzedające się każdego roku w milionach sztuk ze względu na solidność swojej konstrukcji i wydajność pracy.

Nadają się idealnie do cytrusów, ale sprawdzają się także z typowymi wyzwaniami dla wyciskarek, czyli z twardymi warzywami oraz z ziołami. Można w nich wyciskać nawet całe owoce.

Świeże soki

Zdrowy styl życia

Moda na zdrowy styl życia nie jest niczym nowym. Cały czas w mediach skupionych na tym zjawisku pojawiają się informacje dotyczące wyciskania soków i przygotowywania z nich różnych potraw. Mowa jest o smaku, o przepisach i o korzyściach płynących z takiej działalności.

Nie brakuje oczywiście też tematu najlepszych urządzeń do wyciskania najbardziej wartościowych soków. Marka Kuvings pojawia się we wszystkich takich tematach i urządzenia Kuvings stanowią bardzo ważny element zdrowego sposobu życia.

Zdrowe soki

Obecnie w ogóle nie ma sensu zastanawiać się, jakie urządzenie warto wybrać. Już od dawna wśród osób stawiających na zdrowe żywienie nie ma wątpliwości, że zdecydowanie najlepszą opcją są wolnoobrotowe wyciskarki do soków. Tylko wyciskarki Kuvings są w stanie zapewnić nam nie tylko soki zdrowe, ale także pełne wszystkich najważniejszych składników odżywczych, jakie znajdują się w owocach i warzywach. Co więcej, szklanka soku stanowi znakomity zastrzyk energii na początek każdego dnia.

Bożena Nowak

Lekarz pediatra, potwierdza, korzystny wpływ wyciskanych soków na odporność dzieci i młodzieży. Warszawa.